Gražiausio metų sezono naujienos – išskirtinio skonio žmonėms

Batų dizaineriai turėtų nenuvilti šį pavasarį ir vasarą, kuris pelnytai vadinamas gražiausiu metų sezonu, nei moterų, nei vyrų. 2016 metais yra madinga tai, kas ryšku, originalu, ekstravagantiška. Nuo tada, kai pasibaigė nuobodus žiemos metas, vos atšilus, madingai norinčios atrodyti moterys iš avalynės ilgais aulais pereina prie lengvų, žaismingo dizaino batelių. Arba – priešingai – griežto dizaino, bet ryškių spalvų darbui skirtos avalynės. Šį pavasarį dailiajai lyčiai yra madinga avėti zomšiniais natūralių atspalvių bateliais, kuriuos puošia įvairios aplikacijos, siuvinėtos detalės. Tokie patys reikalavimai keliami netgi griežtai veiklios moters avalynei, skirtai avėti biure.

Sezono bateliai veiklioms moterims

Akivaizdu, kad šių metų pavasario-vasaros sezono batų mados tendencijos ypač palankios kūrybos srityse dirbančios moterims, pavyzdžiui, muzikantėms, menininkėms. Juk patartina nešioti viską, kas neįprasta, originalu, ryšku ir atskleidžia batų savininkės neribotas fantazijos galimybes. Tačiau nebus nuskriaustos ir tos gražiosios lyties atstovės, kurios dirba banke, yra verslininkės ar teisininkės, nuolat bendrauja su verslo partneriais ar klientais.

Pačius aukščiausius mados kriterijus atitinka lakuoti natūraliu laku ryškiai juodi (nors gali būti ir kitokių spalvų) natūralios odos klasikiniai bateliai uždaru korpusu, suvarstomi. Bateliai spindi taip, lyg būtų padengti gliancu, ir tas neįprastas spindesys suteikia juos nešiojančios moters kojai grakštumo, seksualumo. Batelių padas yra pagamintas iš specialios gumos odgume, kuri savo savybėmis labai panaši į odą. Pado apačia yra pašiurkštinta, dėl to bateliais nebaisu vaikščioti permainingais pavasario orais, kai staiga gali atšalti, ar slidžiu biuro parketu. Batelių vidus pasiūtas iš natūralios odos, po jos paviršiumi – ten, kur jos pavir6ius liečiasi su kulnu, yra įsiūta speciali paminkštinanti pagalvėlė, padedanti kojai išvengti intensyvaus ir varginančio trankymosi daug vaikštant. Tinka ir prie griežto stiliaus moteriškų kostiumėlių, ir nešiojant kelnias, Duoklė 2016 metų madai – skoningi sukabinimai, jungiantys atskirus odos fragmentus.

Sportiško stiliaus laisvalaikio bateliai moterims iš zomšo

Jie turi viską, ko reikalaujama iš batų, kurie skirti laisvalaikiui ir yra madingi šiais metais. Bateliai pagaminti iš natūralios odos nubuko, suvarstomi. Korpusas nuspalvintas įvairiomis spalvomis, o padą puošia ilga įspūdinga linija. Padas – minkštas, saugojantis koją nuo trankymo ir pervargimo. Batelių vidus pasiūtas iš natūralios odos, dėl to netgi karščiausiu oru neprakaituoja. Lyjant nuo drėgmės koją saugo sąlyginai aukštas auliukas, o jo kraštai minkšti, patogūs. Batų padas idealiai atkartoja moters pado reljefą, ir tai suteikia juos vaikščiojančiam žmogui papildomo komforto.

Sportiško stiliaus universalūs bateliai vyrams

Nors stipriajai lyčiai mada yra ne tokia reikli, tačiau nauji gamintojų siūlomi darbui ir laisvalaikiui skirti batai taip pat atitinka 2016 metų mados iššūkius. Batelių korpuse dizaineriai vykusiai suderino juodą ir rudą spalvas, kurios ne tik avalynei, bet ir ją nešiojantiems vyrams suteikia elegancijos. Įspūdį dar labiau sustiprina pilkšvas padas su juodos spalvos pado kulno dalies apačia, kurioje priklijuota raudona juostelė. Batai pasiūti iš natūralios odos nabuko, viduje – irgi tiktai natūrali oda. Po ja – specialus paminkštinimas kulnui, kuris saugo koją nuo varginančio trankymo. Madingi bateliai tinka jaunatviškiems bet kokio amžiaus vyrams, mėgstantiems eleganciją, patogumą ir …moterų dėmesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *