Ortopedinių basučių privalumai

Tai galite vaikui paaiškinti tiesiog pateikę sąrašą ortopedinių basučių privalumų, kurie nenuginčijami.

Rūpestis sveikata.

  • Ortopedinės basutės mergaitėms ir berniukams atsirado tuomet, kai gydytojai visame pasaulyje ėmė labiau domėtis vaikų kojyčių sveikata. Buvo pastebėta, jog pirmaisiais metais vaikučiai greitai pavargsta, nuo bėgiojimo jiems skauda kojas. Kojų skausmai lemia ne tik nemalonią nuotaiką, bet ir galimas rimtesnes ligas, kurios gali pasireikšti ateityje. Todėl buvo pasiūlytos ortopedinės basutės mergaitėms – avalynė, leidžianti kojai jaustis laisvai ir nepavargti net ir ilgai būnat lauke su batukais.

Unikali avalynė

  • Kiekviena mergaitė nori būti išskirtinė ir kitokia, tad galite savo atžalai papasakoti, jog visos išskirtinės mergaitės turėtų avėti ortopedines basutes. Kodėl? Juk ortopedinės basutės mergaitėms gaminamos pagal jų pačių kojytes. Tai reiškia, kad niekas kitas pasaulyje tokių pačių batukų neturi.

Savitas stilius.

  • Kai norime paaiškinti, kad ortopedinės basutės mergaitėms puikiai dera prie įvairios aprangos, čia gudrybių nė nereikia, nes tai tiesa, kuri nenuginčijama. Ortopedinės basutės mergaitėms siuvamos pačių įvairiausių spalvų ir modelių. Mažosios stilistės gali rinktis rožines, baltas, mėlynas geltonas ar net kelių spalvų basutes. Taip pat galima nešioti šiek tiek žemesnes arba aukštesnes, atviras ar uždaras, vieno, dviejų ar trijų užsegimų. Pasirinkimas platus, telieka išsirinkti.

Turbūt ir Jums, ir Jūsų mažajai princesei jau norisi kuo greičiau išsirinkti ir pasimatuoti savo naująsias ortopedines basutes? Kviečiame užsukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *