Internetinė parduotuvė AmberKids.lt sveikina Jus apsilankius mūsų internetinėje parduotuvėje. Prekės skirtos  vaikams, paaugliams, batų dydžiai nuo 19 iki 42. Jeigu norite apsipirkti greitai ir patogiai, tada kaip tik atsidarėte reikiamą svetainę ir negaišdami laiko galite tai padaryti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Mūsų klientai renkasi AmberKids.lt norėdami sutaupyti brangų laiką – Jums  nereikės niekur važiuoti, deginti kurą ar aukoti laisvas minutes, kad nuvyktumėte į prekybos centrą. Mamytėms ypač turi būti patogu, nes jos gali apsipirkti tuo metu, kai jų vaikai miega pietų miego.

Jei nežinote kokį dydį rinktis, informaciją rasite čia arba galima iš anksto susitarus atvykti pas mums, Jums patogiu metu, daugiau informacijos +37067026232.

Savo klientams siūlome tik geriausias prekes pagamintas Lietuvoje, Vengrijoje (D.D Step), Lenkijoje, kurios atitinka kainos ir kokybės santykį. Mes dirbame, kad Jūsų mažyliai galėtų augti džiaugdamiesi nerūpestinga vaikyste, o Jūs turėtumėte kokybiškus ir madingus batus.

Linkime Jums tik gerų akimirkų apsiperkant mūsų parduotuvėje!